
Радіатор охолодження RIO/ACCENT MT 11- (вир-во Van Wezel) 82002277
2 602 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6113944771-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження RIO/ACCENT MT 11- (вир-во Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
6113944771

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
82002277
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Рік виробництва до |
|
|
| Код двигуна |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 560070N | AUTOGAMMA | 105833 | AVA COOLING | HYA2277 |
| AVA COOLING | HY2277 | Blue Print | ADG098134 | DIEDERICHS | DCM3718 |
| EACLIMA | 31R28142 | FENOX | RC00355 | FRIGAIR | 01333036 |
| FRIGAIR | 01283139 | JPN | 60C0355JPN | JPN | 60C0353JPN |
| Аналог | LRc08L4 | LYNXAUTO | RB1048 | MAGNETI MARELLI | 350213179500 |
| MANDO CORPORATION, SEOUL | DC253101R000 | MANDO CORPORATION, SEOUL | HC253101R000 | MAXGEAR | AC230052 |
| Mobis | 253101R000 | Mobis | 253104L000 | Mobis | 253100U000 |
| Nissens | 66756 | Nissens | 666213 | NPS | H156I87 |
| NRF | 53166 | Oyodo | 60C0353OYO | PARTS MALL | HCCRA012 |
| PATRON | PRS4047 | PEMEBLA | 2X304 | PRASCO | HN202R003 |
| PRASCO | HYA2277 | PRASCO | HY2277 | SATO TECH | R12220 |
| Stellox | 1026517SX | TEMPEST | TP1566756 | Van Wezel | 82002277 |
| WILMINK | WG1722101 | ZEKKERT | MK1096 | Аналог | FP32A364X |
| Аналог | FP32A364 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Hyundai VELOSTER (FS) | Радіатор KIA RIO III (UB) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 82002277 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio, i20, Accent i25, Veloster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 602 ₴
