
Конденсатор кондиціонера TOYOTA RAV 4 00- (вир-во NRF) 35381
4 154 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46131129404-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсатор кондиціонера TOYOTA RAV 4 00- (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131129404

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
35381
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інАналогція 2 |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Рік виробництва до |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0510160014 | ACKOJA | A70620010 | ACR | 300409 |
| AHE | 53569 | AKS DASIS | 212018N | AKS DASIS | 212037N |
| ASHIKA | CND153019 | ASHUKI | T55764 | AUTO AIR GLOUCESTER | 161027 |
| AUTO AIR GLOUCESTER | 168909 | AUTOGAMMA | 103320 | AVA COOLING | TO5281D |
| AVA COOLING | TO5281 | BEHR | 8FC351318711 | BEHR | 8FC351302111 |
| Behr Hella Service | 8FC351302111 | Behr Hella Service | 8FC351318711 | Behr Hella Service | 8FC351343374 |
| BERNHARDT | DR94741 | BUGOBROT | 62TO5281 | CARGO | 260064 |
| Delphi Poland S.А. | TSP0225469 | Denso | DCN50031 | DIEDERICHS | 8668600 |
| DIEDERICHS | DCC1800 | DYNAMATRIX | DR94741 | EACLIMA | 30C71034 |
| ELECTRO AUTO | 30T0030 | ERA | 667036 | FRIGAIR | 08153019 |
| HELLA | 8FC351343374 | HELLA | 8FC351318711 | HELLA | 8FC351302111 |
| Japanparts | CND153019 | JAPKO | CND153019 | JDEUS | 728M65 |
| JPN | 70C2012JPN | KAGER | 945354 | KALE OTO RADYATOR | 383400 |
| KLOKKERHOLM | 8179305281 | KNECHT | AC796000S | KRAFT AUTOMOTIVE | 0223745 |
| LORO | 0510160014 | Аналог | LRAC1922 | LYNXAUTO | RC0098 |
| MAGNETI MARELLI | 359003221580 | MagnetiMarelli | 350203388000 | MagnetiMarelli | 350203691000 |
| MAHLE | AC796000S | MAHLE | AC796000P | MAHLE | AC796001S |
| MAXGEAR | AC827358 | Nissens | 94741 | NPS | T526A02 |
| NRF | 35381 | NTY | CCSTY006 | ORDONEZ | 2064707 |
| PARTS MALL | PXNCF018 | PATRON | PRS1163 | PRASCO | TO5281 |
| PRASCO | TO5281D | PROFIT | 17700401 | Quinton Hazell | QCN348 |
| RIDEX | 448C0071 | RPL QUALITY | APCDTO5032 | SATO TECH | C12298 |
| SOMORA | 316660 | STANDARD | F453569 | Stark | SKCD0110108 |
| STARKE | SKCD0110108 | Stellox | 1045037SX | Storm | 133003 |
| TEMPEST | TP1594741 | THERMOTEC | KTT110232 | TOYOTA | 8846042090 |
| TOYOTA | 8846042070 | TOYOTA | 8846042080 | TOYOTA | 8846042060 |
| VAICO | V70620010 | Valeo | 818108 | Valeo | 814218 |
| Van Wezel | 53005281 | WAECO | 8880400375 | Webasto | 82D0225469A |
| Аналог | FP70K238X | Аналог | FP70K238 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсатор Toyota RAV 4 II (_A2_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35381 |
| Виробник | NRF |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 154 ₴
