
Конденсатор кондиціонера RENAULT Grand Scenic 04- (вир-во NRF) 35449
2 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46131129376-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсатор кондиціонера RENAULT Grand Scenic 04- (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131129376

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
35449
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| O впускного відвернення [мм] |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| O випускного відтвору [мм] |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43100 | ACR | 300496 | AHE | 53553 |
| AKS DASIS | 182018N | ARD | RENAA420 | ARD | 945327 |
| ASAM | 32165 | AUTO AIR GLOUCESTER | 161043 | AUTO AIR GLOUCESTER | 161043A |
| AUTOCLIMA | 30311508 | AUTOCLIMA | 30311508CP | AUTOGAMMA | 103207 |
| AVA COOLING | RT5305 | AVA COOLING | RTA5305 | Behr Hella Service | 8FC351301561 |
| Behr Hella Service | 8FC351301564 | Behr Hella Service | 8FC351317781 | BERNHARDT | DR94626 |
| CARGO | 260041 | CV PSH | 578000002 | Delphi Poland S.А. | TSP0225541 |
| Denso | DCN23012 | DIEDERICHS | DCC1341 | ELECTRO AUTO | 30R0056 |
| EQUAL QUALITY | CO0189 | ERA | 667021 | EUROREPAR | 1609633780 |
| FRIGAIR | 08093029 | GERI | 925527 | HELLA | 8FC351317781 |
| HELLA | 8FC351301564 | HELLA | 8FC351301561 | IWIS | PRD8719 |
| JDEUS | 723M66 | JDEUS | M7230720 | KAGER | 945327 |
| KLAXCAR FRANCE | 80012B | KLAXCAR FRANCE | 80012z | KLOKKERHOLM | 6041305305 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 0225080 | LORO | 0420160015 | Аналог | LRAC0909 |
| MAXGEAR | AC882899 | Nissens | 94626 | NPS | DCN23012 |
| ORDONEZ | 2061709 | PATRON | PRS1148 | PowerMax | 7110104 |
| PROFIT | PR1909C1 | Quinton Hazell | QCN334 | RENAULT | 8200115543 |
| SOMORA | 243260 | STANDARD | F443100 | Stellox | 1045034SX |
| THERMOTEC | KTT110017 | VAICO | V46620004 | Valeo | 817608 |
| Van Wezel | 43005305 | WAECO | 8880400266 | Аналог | FP56K164 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсатор Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | Конденсатор Renault MEGANE II седан (LM0/1_) | Конденсатор Renault MEGANE II универсал (KM0/1_) |
| Конденсатор Renault SCENIC II (JM0/1_) | Конденсатор Renault MEGANE II COUPE-CABRIOLET (EM0/1_) | Конденсатор Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35449 |
| Виробник | NRF |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴
