Радіатор охолодження MAZDA 3 (BM) (13-) (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
46001331966

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
68555
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Конструкція радіатора: |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 117094 | AKS DASIS | 110101N | AUGROS | 550375F8 |
| AUTOGAMMA | 107646 | AVA COOLING | MZ2282 | Denso | DRM44042 |
| EACLIMA | 31R52122 | JDEUS | M0160060 | KALE OTO RADYATOR | 347915 |
| KOYO | PL063064 | Аналог | LRC2530 | LYNXAUTO | RB1780 |
| MAZDA | PEKC15200 | MAZDA | PE2015200 | MAZDA | PEKC15200A |
| Nissens | 68555 | NPS | DRM44042 | NRF | 550024 |
| PRASCO | MZ2282 | SAKURA Automotive | 33018512 | Valeo | 701329 |
| Van Wezel | 27012703 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор VW |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 68555 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 728 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 556 ₴

