bvd_ggl
Радіатор кондиціонера SANTA FE (10-), SORENTO (09-) (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
69131333787

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
940449
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інАналогція 2 |
|
|
| Перегляд коробки передач |
|
|
| Оснащення / обладнання |
|
|
| для номера OE |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Mobis | 976061U100 | Mobis | 976061U000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 940449 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 673 мм |
| Ширина ядра радіатора | 418 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 8.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 856 ₴

