bvd_ggl
Вентилятор салону FIAT DOBLO (119, 223) (01-) 1.2 i (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
46491334294

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87788
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 46723715 | Nissens | 87788 | NRF | 34272 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87788 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 146 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Punto |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 208 ₴

