
Радіатор охолодження HYUNDAI ELANTRA (AD) (15-)/i30 (PD) (16-) (вир-во NRF) 550035
5 331 ₴
- Немає в наявності
- Код: 46131335798-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор охолодження HYUNDAI ELANTRA (AD) (15-)/i30 (PD) (16-) (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131335798

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
550035
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AVA QUALITY COOLING | HY2595 | Mobis | 25310F2000 | Nissens | 606552 |
| NRF | 550035 | PRASCO | HY2595 | Van Wezel | 82002595 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550035 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 410 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Elantra, I30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 331 ₴
