
Прокладка, головка циліндра PSA 2,2 HDi DW12UTED 4! 1,4MM MLS (вир-во Elring) 431.351
2 115 ₴
- Немає в наявності
- Код: 46101333671-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Прокладка, головка циліндра PSA 2,2 HDi DW12UTED 4! 1,4MM MLS (вир-во Elring)

КОД ТОВАРУ
46101333671

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
431.351
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Конструкція прокладка |
|
|
| Монтажна товщина [мм] |
|
|
| Діаметр [мм] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Аналогтуп поршня [мм] від |
|
|
| Аналогтуп поршня до [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Ajusa | 10155930 | BGA | CH1508C | Corteco | 415565P |
| Elring | 431351 | FAI AutoParts | HG1193C | FAST | FT48782 |
| GLASER | 16254A | GLASER | H1625430 | IMEX | IMX613387530 |
| MEC-DIESEL | 873363 | PAYEN | AH5110 | TRISCAN | 50155103 |
| VICTOR REINZ | 613387530 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 431351 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Проекція поршня від | 0.7 мм |
| Проекція поршня до | 0.75 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 115 ₴
