bvd_ggl
Фільтр повітряний AUDI A4, Q5 2.7, 3.0 TDI 07- (вир-во MANN)

КОД ТОВАРУ
69101356145

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C16114/3x
(MANN-FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63224 | AND | 3C133008 | AUTOMEGA | 3013308438K0D |
| AVS AUTOPARTS | RM502 | Blue Print | ADV182210 | BOSCH | F026400334 |
| BOSCH | F026400283 | CHAMPION | V489606 | CHAMPION | CAF100489R |
| CHAMPION | V489 | CHAMPION LUBRICANTS | CAF100489R | CHAMPION LUBRICANTS | V489606 |
| CLEAN FILTERS | MA3160 | COMLINE | EAF725 | DELLO | 3013308438K0D |
| DENCKERMANN | A1412431 | DIAMAX | DA2823 | EUROREPAR | 1638022480 |
| FEBI BILSTEIN | 108326 | FILTRON | AK3715 | Hans Pries (Topran) | 112864 |
| HENGST FILTER | E675L01D157 | KAMOKA | F215701 | KNECHT | LX2092D |
| KOLBENSCHMIDT | 50014528 | LYNX | LA1937 | MagnetiMarelli | 154703705080 |
| MAHLE | LX2092D | MALO | 1500613 | MANN-FILTER | C161143x |
| MANN-FILTER | C161141X | MANN-FILTER | C161141x | MECAFILTER | EL9289 |
| MEYLE | 1123210020 | MOTAQUIP | LVFA1402 | MULLER FILTER | PA3224 |
| Omnicraft | 2133562 | OPEN PARTS | EAF334920 | Sofima | S7693A |
| STARLINE | SFVF7547 | UFI | 2769300 | UNIFLUX FILTERS | XA1067 |
| VAG | 8K0133837B | VAG | 8K0133843D | VAICO | V103050 |
| WIX FILTERS | WA9638 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C161143x |
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 168 мм |
| Внутрішній діаметр | 102 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 937 ₴

