
Радіатор мастильний CHEVROLET AVEO, OPEL ASTRA (вир-во Van Wezel) 37013702
1 156 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46131050270-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор мастильний CHEVROLET AVEO, OPEL ASTRA (вир-во Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
46131050270

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
37013702
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBI BILSTEIN | 101406 | FEBI BILSTEIN | 101407 | GENERAL MOTORS | 5650833 |
| GM | 55355603 | GM | 5650833 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 55355603 |
| GM Korea | 55355603 | GM Korea | 5650833 | Nissens | 90741 |
| NRF | 31314 | SWAG | 40100088 | SWAG | 40101405 |
| SWAG | 40101407 | WILMINK | WG1700345 | WILMINK | WG1720055 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Opel ASTRA J SPORTS TOURER (P10) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37013702 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Ширина ядра радіатора | 71 мм |
| Глибина ядра радіатора | 29 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Alfa Romeo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Signum, Astra, Brera, 159, Zafira, Croma, Mokka, Vectra, Spider |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 156 ₴
