
Радіатор охолодження CHEVROLET AVEO (T300) (11-) (вир-во Nissens) 61697
4 722 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46131028267-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор охолодження CHEVROLET AVEO (T300) (11-) (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
46131028267

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
61697
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Конструкція радіатора: |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACDelco | 19347562 | ACDelco | 19372115 | AHE | 107035 |
| AUTOGAMMA | 107686 | AVA COOLING | OL2666 | AVA COOLING | OLA2666 |
| FENOX | RC00072 | GM | 95298557 | GM | 95316030 |
| GM | 95460095 | GM | 1300355 | GM | 1300342 |
| GM | 95026325 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 95026325 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 1300355 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 1300342 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 95460095 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 95316030 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 95298557 | GM Korea | 95316030 | GM Korea | 95460095 |
| GM Korea | 95298557 | GM Korea | 1300342 | GM Korea | 95026325 |
| GM Korea | 1300355 | JDEUS | M056018A | NRF | 58496 |
| Stellox | 1026850SX | Van Wezel | 37002666 | WILMINK | WG1723447 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61697 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Mokka, Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 722 ₴
