
Радіатор масляний SEAT; VW; SKODA; AUDI (вир-во Van Wezel) 03013704
1 309 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53131084154-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор масляний SEAT; VW; SKODA; AUDI (вир-во Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
53131084154

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
03013704
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AIC | 71952 | AKS DASIS | 046016N | AND | 3F117005 |
| AND | 34117001 | AVA COOLING | VN3390 | BUGIAD | BSP23335 |
| EACLIMA | 37G77023 | FEBI BILSTEIN | 100856 | FEBI BILSTEIN | 100798 |
| Hans Pries (Topran) | 113787 | JDEUS | 401M24A | JP GROUP | 1113500600 |
| KNECHT | CLC185000S | LYNXAUTO | RO1003 | MAHLE | CLC185000S |
| Nissens | 90659 | NRF | 31173 | NTY | CCLAU005 |
| OSSCA | 05962 | PATRON | PRS6004 | PRASCO | VW3390 |
| PRASCO | VN3390 | SATO TECH | O10100 | SWAG | 30100856 |
| SWAG | 30100798 | TEMPEST | TP1590659 | THERMOTEC | D4A006TT |
| TOPRAN | 113787 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0718030 | VAG | 06J117021D |
| VAG | 06J117021Q | VAG | 06J117021J | VAG | 06J117021P |
| VAICO | V15606020 | Van Wezel | 03013704 | VEMA | 341013 |
| WILMINK | WG1821586 | WILMINK | WG1719917 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор VW PASSAT (362) | Радіатор VW PASSAT Variant (365) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 03013704 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Ширина ядра радіатора | 92 мм |
| Глибина ядра радіатора | 97 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, A3, A4, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Multivan, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 309 ₴
