
Конденсатор кондиціонера OPEL OMEGA B (94-) (вир-во Nissens) 94232
4 408 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6900151265-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Конденсатор кондиціонера OPEL OMEGA B (94-) (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
6900151265

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
94232
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Конструкція радіатора: |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACR | 300235 | AKS DASIS | 152650N | AUTO AIR GLOUCESTER | 166554 |
| AUTOGAMMA | 101714 | AVA COOLING | OL5228 | BEDFORD | 52475899 |
| BERNHARDT | DR94232 | CADILLAC | 1850059 | CADILLAC | 62475899 |
| CARGO | 260726 | Delphi Poland S.А. | TSP0225097 | DIEDERICHS | 8184400 |
| DIEDERICHS | DCC1286 | ELECTRO AUTO | 30O0026 | FRIGAIR | 08072013 |
| GM Korea | 52475899 | GM Korea | 62475899 | HELLA | 8FC351037611 |
| KAGER | 945255 | KALE OTO RADYATOR | 345810 | KLOKKERHOLM | 5040305228 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 0221590 | LORO | 0370160005 | MagnetiMarelli | 350203219000 |
| NRF | 35184 | OPEL | 1850059 | PARTS MALL | PXNC1013 |
| PATRON | PRS1039 | Quinton Hazell | QCN122 | SOMORA | 213260 |
| STANDARD | F453412 | Stellox | 1045048SX | THERMOTEC | KTT110075 |
| VAICO | V40620017 | Valeo | 816946 | Van Wezel | 37005228 |
| WAECO | 022419OR | Webasto | 82D0225097A | Аналог | FP52K123 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсатор Opel OMEGA B (V94) | Конденсатор Opel OMEGA B УНИВЕРСАЛ (V94) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 94232 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 448 мм |
| Ширина ядра радіатора | 675 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.7 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 408 ₴
