
Радіатор масляний MB DIESEL ML/VITO/C/VIANO(вир-во Van Wezel) 30003376
1 332 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6413944721-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор масляний MB DIESEL ML/VITO/C/VIANO(вир-во Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
6413944721

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30003376
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Відстань між кріпильними отворами |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 126030N | AVA COOLING | MS3376 | DODGE | A6121880101 |
| DODGE | A6111880301 | DODGE | A6461880301 | DODGE | 6111880301 |
| DODGE | 6461880301 | DODGE | 6121880101 | FEBI BILSTEIN | 37743 |
| HELLA | 8MO376726321 | JDEUS | 417M25A | JP GROUP | 1313500100 |
| KAGER | 313835 | MAXGEAR | 140010 | MERCEDES-BENZ | 5080247AA |
| MERCEDES-BENZ | 5080402AA | MERCEDES-BENZ | 5104010AA | MERCEDES-BENZ | A6111880301 |
| MERCEDES-BENZ | A6461880301 | MERCEDES-BENZ | A6121880101 | Nissens | 90622 |
| NRF | 31183 | OSSCA | 12692 | SAMPA | 201253 |
| Stellox | 8196806SX | SWAG | 10937743 | THERMOTEC | D4M004TT |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0218050 | VAICO | V30601273 | WILMINK | WG1427375 |
| WILMINK | WG1719927 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Mercedes-Benz SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (904) | Радіатор Mercedes-Benz SPRINTER 4-t фургон (904) | Радіатор Mercedes-Benz SPRINTER 3-t фургон (903) |
| Радіатор Mercedes-Benz SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (903) | Радіатор Mercedes-Benz SPRINTER 2-t c бортовой платформой/ходовая часть (901, 902) | Радіатор Mercedes-Benz SPRINTER 2-t автобус (901, 902) |
| Радіатор Mercedes-Benz SPRINTER 2-t фургон (901, 902) | Радіатор Mercedes-Benz E-CLASS (W211) | Радіатор Mercedes-Benz SPRINTER 3-t автобус (903) |
| Радіатор Mercedes-Benz C-CLASS (W203) | Радіатор Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) | Радіатор Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) |
| Радіатор Mercedes-Benz SPRINTER 4-t автобус (904) | Радіатор Mercedes-Benz VIANO (W639) | Радіатор Mercedes-Benz VITO / MIXTO фургон (W639) |
| Радіатор Mercedes-Benz VITO автобус (W639) | Радіатор Mercedes-Benz CLK (C209) | Радіатор Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S210) |
| Радіатор Mercedes-Benz M-CLASS (W163) | Радіатор Mercedes-Benz SPRINTER 5-t c бортовой платформой/ходовая часть (905) | Радіатор Mercedes-Benz SPRINTER самосвал (905) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30003376 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 142 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, Vito, C-Class, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 332 ₴
