
Радіатор масляний PEUGEOT PARTNER (M) (96-) 1.9 D (вир-во Nissens) 90701
2 893 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46001333770-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор масляний PEUGEOT PARTNER (M) (96-) 1.9 D (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
46001333770

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
90701
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Перегляд коробки передач |
|
|
| для номера OE |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| PEUGEOT | 1103G6 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Passat | Радіатор VW |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90701 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 83 мм |
| Довжина ядра радіатора | 127 мм |
| Ширина ядра радіатора | 99 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 306, 206, Xsara, Berlingo, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 893 ₴
