
Сальник (вир-во Corteco) 19034968B
263 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6900379688-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Сальник (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900379688

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
19034968B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Аналогота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Corteco | 19034968B | FEBEST | 95GAY43580707X | FEBEST | 95GAY43580707L |
| MITSUBISHI | MR581295 | MITSUBISHI | 3200A105 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | Сальник Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19034968B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴
