
Конденсатор кондиціонера RENAULT Captur 1.5D 06/13> (вир-во NRF) 350212
4 313 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46131129677-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Конденсатор кондиціонера RENAULT Captur 1.5D 06/13> (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131129677

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
350212
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 43526 | AKS DASIS | 182051N | ASAM | 32415 |
| AUTO AIR GLOUCESTER | 161995 | AUTOGAMMA | 107145 | AVA COOLING | DA5011D |
| AVA COOLING | DA5011 | AVA COOLING | DAA5011D | DIEDERICHS | 8441600 |
| DIEDERICHS | DCC1618 | FRIGAIR | 08093076 | JDEUS | 723M95 |
| KLAXCAR FRANCE | 80141b | LORO | 0100160002 | Nissens | 940321 |
| RENAULT | 921006454R | RENAULT | 921006843R | Stellox | 1045278SX |
| THERMOTEC | KTT110517 | VAICO | V46620037 | Valeo | 814373 |
| Van Wezel | 15005011 | Webasto | 82D0226295MA |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350212 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 513 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Sandero, Master, Dokker, Clio, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 313 ₴
