
Сальник КПП (вир-во Corteco) 01034113B
403 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6900375716-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Сальник КПП (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900375716

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01034113B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Тип крутіння |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Аналогота 1 [мм] |
|
|
| Аналогота 2 [мм] |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Stellox | 3400204SX | VOLVO | 30735126 | VOLVO | 9143879 |
| WILMINK | WG1220869 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Volvo S60 I (384) | Сальник Volvo S80 I (184) | Сальник Volvo S40 II (544) |
| Сальник Volvo V50 (545) | Сальник Volvo V70 I (875, 876) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01034113B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | S40, S60, V70, Freelander, V50, S80, Discovery Sport, Range Rover Evoque |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴
