
Радіатор охолодження двигуна FORESTER 20i MT/AT 02- (NRF) 53597
3 625 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46131135768-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор охолодження двигуна FORESTER 20i MT/AT 02- (NRF)

КОД ТОВАРУ
46131135768

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
53597
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Підігрів / охолодження |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 128019 | AKS DASIS | 350019N | ASHUKI | S55029 |
| AUTOGAMMA | 104435 | AUTOGAMMA | 105564 | AVA COOLING | SU2049 |
| Behr Hella Service | 8MK376790271 | Blue Print | ADS79829 | Denso | DRM36002 |
| DIEDERICHS | 8624010 | DIEDERICHS | DCM3031 | FRIGAIR | 01243007 |
| HELLA | 8MK376790271 | IWIS | PRD1979 | IWIS | PRD1961 |
| JDEUS | M0260090 | KAGER | 311035 | KOYORAD | PL091604 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1557219 | LORO | 0490170002B | MagnetiMarelli | 350213132400 |
| Nissens | 67715 | Nissens | 67728 | SAKURA | 34218502 |
| Stellox | 1026849SX | SUBARU | 45111SA031 | SUBARU | 45111SA030 |
| SUBARU | 45111SA021 | SUBARU | 45111SA020 | SUBARU | 45119SA040 |
| SUBARU | X4511SA021 | SUBARU | 45119SA050 | Valeo | 735209 |
| Van Wezel | 51002049 | Van Wezel | 51002071 | WILMINK | WG1722438 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Subaru FORESTER (SG_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53597 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 686 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 625 ₴
