
Втулка стабілізатора MERCEDES C-CLASS, CLK 00-09 зад. міст (Вир-во FEBI) 36390
284 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4629959521-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Втулка стабілізатора MERCEDES C-CLASS, CLK 00-09 зад. міст (Вир-во FEBI)

КОД ТОВАРУ
4629959521

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
36390
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 271759 | AYWIPARTS | AW1410572 | BBR Automotive | 0011018964 |
| BORG & BECK | BSK7940K | BSG | BSG60700180 | FAI AutoParts | SS8245K |
| FIRST LINE | FSK7940K | GSP | 530970 | Hans Pries (Topran) | 408178 |
| LYNX | C8947 | MAPCO | 38875 | MAXGEAR | 722909 |
| MERCEDES-BENZ | A2033260281 | MERCEDES-BENZ | 2033260281 | MEYLE | 0147150002 |
| Monroe | L23882 | MOOG | MESB15692 | OCAP | 1214231 |
| Optimal | F88292 | ORIGINAL IMPERIUM | 36087 | PATRON | PSE2608 |
| SASIC | 2306227 | SIDEM | 849907 | Stellox | 7900687SX |
| SWAG | 10936390 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0230271 | VAICO | V302298 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Mercedes-Benz C-CLASS (W203) | Втулка Mercedes-Benz CLK (C209) | Втулка Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 36390 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴
