
Радіатор масляний RENAULT Clio 1.5D 06-2005> (вир-во NRF) 31221
1 726 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46131129697-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор масляний RENAULT Clio 1.5D 06-2005> (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131129697

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
31221
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASAM | 32696 | AVA COOLING | RT3607 | CAUTEX | 021282 |
| FAST | FT55298 | FEBI BILSTEIN | 102577 | FRIGAIR | 07094001 |
| Hans Pries (Topran) | 701166 | HOFFER | 8095054 | JDEUS | 423M80 |
| MEAT&DORIA | 95144 | MEAT&DORIA | 95054 | MERCEDES-BENZ | A1660084A00 |
| MERCEDES-BENZ | A6071800037 | Metalcaucho | 05749 | Nissan | 2130000Q0B |
| Nissan | 2130000QAD | Nissan | 21305BN700 | Nissan | 8200267937 |
| Nissan | 8200779744 | Nissan | 8200606297 | Nissan | 2130000QAE |
| Nissens | 90705 | OSSCA | 14191 | RENAULT | 8200923115 |
| RENAULT | 7700779744 | RENAULT | 8200267937 | RENAULT | 8200606297 |
| RENAULT | 6071800037 | RENAULT | 2130000Q0B | RENAULT | 2130000QAD |
| RENAULT | 1660084A00 | RENAULT | 2130000QAE | RENAULT | 21305BN700 |
| RENAULT | 8200779744 | RENAULT | 213059324R | STC | T405749 |
| Stellox | 1073007SX | SUZUKI | 1660084A00 | SWAG | 60102577 |
| THERMOTEC | D4R002TT | TRICLO | 415683 | Van Wezel | 43003607 |
| WILMINK | WG1719963 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31221 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 69 мм |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
| Довжина ядра радіатора | 130 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Suzuki, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Jimny, Juke, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Pulsar, Qashqai, Logan, Tiida, Q30, Clio, Megane, Micra, Sandero, Scenic, Dokker, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 726 ₴
