
Радіатор масляний VW TOUAREG, VW T5 (вир-во Nissens) 90684
2 021 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6913970096-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор масляний VW TOUAREG, VW T5 (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
6913970096

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
90684
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Конструкція радіатора: |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Перегляд коробки передач |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 046017N | AND | 3F117006 | AVA COOLING | VN3392 |
| AVA COOLING | VW3392 | BSG | BSG90506005 | BUGIAD | BSP23340 |
| CAUTEX | 462517 | FEBI BILSTEIN | 101009 | FRIGAIR | 07104016 |
| Hans Pries (Topran) | 113789 | HELLA | 8MO376797031 | HOFFER | 8095013 |
| JDEUS | 430M53 | JP GROUP | 1113500800 | MagnetiMarelli | 359001601780 |
| MAXGEAR | 140015 | MEAT&DORIA | 95013 | NRF | 31171 |
| OSSCA | 09476 | SOMORA | 354165 | Stellox | 1073004SX |
| SWAG | 30101009 | THERMOTEC | D4W002TT | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0718039 |
| VAG | 070117021D | VAICO | V15606017 | Van Wezel | 58013707 |
| WILMINK | WG1719915 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | Радіатор VW TRANSPORTER V автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) | Радіатор VW TRANSPORTER V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7JE, |
| Радіатор VW TRANSPORTER V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | Радіатор VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90684 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 190 мм |
| Ширина ядра радіатора | 103 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 021 ₴
