
Диск гальмівний MERCEDES A(169), B(245) передн. (вир-во Bosch) 0 986 479 186
1 839 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6900270452-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Диск гальмівний MERCEDES A(169), B(245) передн. (вир-во Bosch)

КОД ТОВАРУ
6900270452

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 186
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інАналогція 2 |
|
| 5 |
| 276 |
| 67 |
| з внутрішньою вентиляцією |
| 22 |
| Аналогоковуглецевий |
| 19,4 |
| лакований |
| Так |

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | A1694210112 | MERCEDES-BENZ | A1694210812 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Mercedes-Benz A-CLASS (W169) | Диск Mercedes-Benz B-CLASS (W245) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986479186 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 44.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839 ₴
