
Сальник (вир-во Corteco) 19017582B
239 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6900378110-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Сальник (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900378110

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
19017582B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Аналогота 1 [мм] |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Corteco | 19017582 | DAIHATSU | 9031148016 | FEBEST | 95GBY48620808L |
| MUSASHI | T1148 | PAYEN | NJ863 | TOYOTA | 9031148016 |
| TOYOTA | 9031148003 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | Сальник Toyota LAND CRUISER 100 (_J1_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19017582B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴
