
Радіатор охолодження VAG (вир-во Van Wezel) 58002340
3 204 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46131235340-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор охолодження VAG (вир-во Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
46131235340

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
58002340
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 480091N | AUTOGAMMA | 107245 | AVA COOLING | VNA2340 |
| AVA COOLING | VN2340 | DIEDERICHS | DCM3473 | EACLIMA | 31R77128 |
| FRIGAIR | 01103172 | JDEUS | 001M26 | JDEUS | RA0300580 |
| JDEUS | M0300580 | JPN | 60C9070JPN | KALE OTO RADYATOR | 355555 |
| MagnetiMarelli | 350213166200 | MAHLE | CR2057000S | MAXGEAR | AC280288 |
| Nissens | 65317 | Nissens | 64106 | Nissens | 693175 |
| NRF | 58438 | PATRON | PRS4461 | PRASCO | VWA2340 |
| PRASCO | AD324R003 | PRASCO | VN2340 | PRASCO | VNA2340 |
| PRASCO | VW2340 | SATO TECH | R20154 | THERMOTEC | D7W072TT |
| VAG | 5Q0121251EB | VAG | 5Q0121251EC | Valeo | 735557 |
| Van Wezel | 58002340 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58002340 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Touran, A3, Octavia, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 204 ₴
