
Сальник коробки передач (вир-во Corteco) 01035169B
303 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6900375825-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Сальник коробки передач (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900375825

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01035169B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Тип крутіння |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Аналогота 1 [мм] |
|
|
| Аналогота 2 [мм] |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW/MINI | 27107539266 | BMW/MINI | 27107540774 | WILMINK | WG1220970 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник BMW 5 Touring (E61) | Сальник BMW X3 (E83) | Сальник BMW 3 (E90) |
| Сальник BMW 3 Touring (E91) | Сальник BMW 3 купе (E92) | Сальник BMW 5 (E60) |
| Сальник BMW X5 (E53) | Сальник BMW X5 (E70) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01035169B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X3, X5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴
