
Конденсатор кондиціонера VOLKSWAGEN TIGUAN (5N) (07-) 2.0 TDi(вир-во Nissens) 940138
5 289 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6913561629-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Конденсатор кондиціонера VOLKSWAGEN TIGUAN (5N) (07-) 2.0 TDi(вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
6913561629

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
940138
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0530160030 | AHE | 43397 | AKS DASIS | 042015N |
| AUTO AIR GLOUCESTER | 169938 | AUTOCLIMA | 30311666CP | AUTOGAMMA | 105346 |
| AVA COOLING | VN5291D | AVA COOLING | VW5291 | AVA COOLING | VW5291D |
| AVA COOLING | VN5291 | BBR Automotive | 0011018569 | BEHR | 8FC351303461 |
| Behr Hella Service | 8FC351303461 | BSG | BSG90525021 | BUGOBROT | 62VW5291 |
| CARGO | 260500 | Delphi Poland S.А. | CF20145 | Denso | DCN32062 |
| DIEDERICHS | 8225500 | DIEDERICHS | DCC1446 | EACLIMA | 30C77026 |
| ERA | 667142 | EURO REPAR | 1682218980 | EUROREPAR | 1637843280 |
| EUROREPAR | 1682218980 | FRIGAIR | 08103097 | HELLA | 8FC351303461 |
| JDEUS | 730M53 | KAGER | 946508 | KALE OTO RADYATOR | 376200 |
| KLOKKERHOLM | 9548305291 | KNECHT | AC454000P | KRAFT AUTOMOTIVE | 0220047 |
| LORO | 0530160030 | LYNXAUTO | RC0526 | MAGNETI MARELLI | 350203833000 |
| MAHLE | AC454000P | MAHLE | AC454000S | MAXGEAR | AC830043 |
| MILES | ACCB055 | Nissens | 940138 | NPS | DCN32062 |
| NRF | 35848 | NTY | CCSVW023 | PATRON | PRS1352 |
| PowerMax | 7110384 | PRASCO | VW5291D | PRASCO | VG807C001 |
| PRASCO | VN5291 | PRASCO | VW5291 | PRASCO | VN5291D |
| Quinton Hazell | QCN634 | RIDEX | 448C0274 | RPL QUALITY | APCDVW5023 |
| SATO TECH | C12158 | STANDARD | F4AC1012 | Stark | SKCD0110455 |
| STARKE | SKCD0110455 | Stellox | 1045198SX | TEMPEST | TP15940138 |
| THERMOTEC | KTT110451 | VAG | 5N0820411E | VAG | 5N0820411D |
| VAG | 5N0820411C | VAICO | V15621038 | Valeo | 814091 |
| Van Wezel | 58005291 | VIKA | 28200543101 | WAECO | 8880400434 |
| ZEKKERT | MK3170 | Аналог | FP74K153X |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсатор VW TIGUAN (5N_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 940138 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 426 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 13.6 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 289 ₴
