
Втулка стабілізатора FORD C-MAX I-II, FOSUS II-III, MAZDA 3, 5 03 зад. міст (Вир-во SIDEM) 803906
282 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6900867721-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Втулка стабілізатора FORD C-MAX I-II, FOSUS II-III, MAZDA 3, 5 03 зад. міст (Вир-во SIDEM)

КОД ТОВАРУ
6900867721

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
803906
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAZDA | BP4K28156E | MAZDA | BP4K28156D | VOLVO | 30714683 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Ford C-MAX (DM2) | Втулка Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) | Втулка Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) |
| Втулка Ford FOCUS C-MAX (DM2) | Втулка Ford FOCUS II TURNIER (DA_, FFS, DS) | Втулка Ford FOCUS II СЕДАН (DB_, FCH, DH) |
| Втулка Ford FOCUS III | Втулка Ford FOCUS III Turnier | Втулка Ford FOCUS III седан |
| Втулка Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | Втулка Ford FOCUS II кабрио | Втулка Mazda 3 (BK) |
| Втулка Mazda 3 (BL) | Втулка Mazda 3 седан (BL) | Втулка Mazda 3 седан (BK) |
| Втулка Mazda 5 (CW) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 803906 |
| Виробник | Sidem |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴
