
Радіатор АКПП MAZDA (вир-во Nissens) 90842
2 317 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46131319020-omg
+380 (50) 550-90-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl

КОД ТОВАРУ
46131319020

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
90842
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Аналогота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 817002 | AVA QUALITY COOLING | MZ3301 | Blue Print | ADBP610010 |
| FEBI BILSTEIN | 106880 | FISPA | 590178 | GECO | RO149Q |
| HOFFER | 8095178 | MAZDA | FZ21199F3 | MAZDA | FZ01199F0 |
| MEAT&DORIA | 95178 | Nissens | 90842 | NRF | 31750 |
| NTY | CCLMZ003 | S.I.D.A.T | 590178 | SATO TECH | O10380 |
| SWAG | 83106880 | WE PARTS | 381590161 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 90842 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 82 мм |
| Довжина ядра радіатора | 138 мм |
| Ширина ядра радіатора | 100 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 317 ₴
